Техничка анализа за крипто валути

Home Forums Техничка анализа Техничка анализа за крипто валути

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2295
  investadmin
  Keymaster

  Ве молиме дадете предлози за кои крипто валути сакате да правиме анализа и да ги дискутираме

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

Disclaimer

Напомена:  Сите текстови, техники, графикони, анализи или резултати презентирани на страната на Инвест Поинт се само за едукативни цели. Дадените информации не треба да се толкуваат на кој било начин како препорака за купување или продавање на кој било финансиски инструмент. Секогаш треба да се консултирате со вашиот лиценциран инвестиционен советник и/или личен банкар за да ја утврдите соодветната инвестиција спред вашата финансиска состојба. Инвест Поинт и неговите соработници нема да бидат одговорни за вашите инвестициони одлуки.
Send this to a friend